Sitemizde %100 Memnuniyet nasıl sağlanıyor?

* Kaliteli malzeme ve mükemmel işçilik ile üretilen kanvas tablolar özenle paketlenir zamanında teslimatı sağlanır

* Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz sizin yüklediğiniz görselleriı veya galerideki tabloları baskı öncesi özen ve dikkatle hazırlar

* İstekleriniz ve talepleriniz bizim için önem taşımaktadır ve en kısa sürede çözümü sağlanır.

* Size ulaşan üründe hasar veya hata olması durumunda Kanvas Evim tablonuzu yeniden üretir.

* Kişiye özel tablolarda yüklediğiniz görselin kalitesine bağlı olarak değişeceği için %100 Memnuniyet Garantisi dışındadır.

* iade bilgileri ve tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

İade ve değişim süreci koşulları

Size ulaşan üründe hasar veya hata olması durumunda Kanvas Evim sizden paketin ve ürünün dijital görselini içeren problemle ilgili detaylı açıklama e-postası talep edebilir. Hatalı ürünlerde 5 iş günü içerisinde tespit yapılıp size geri dönüş sağlanır. Talebiniz doğrultusunda hasarlı ürün Kanvas Evim’e ulaştıktan sonra aynı görsel tekrar üretilerek, tarafınıza kargo yapılır. 

Vermiş olduğunuz siparişler size özel olarak üretildiği için değişimi ve iadesi mümkün değildir  Satın alan kişi bunu kabul etmiş sayılır.

Kargo ücretini kim karşılar?

Değişimi yapılacak ürünün hasarlı veya hatalı olması durumunda Kanvas Evim sizden kargo ücreti talep etmeyecektir. Değişim sonrası tekrar kargolanması işleminden alıcı sorumludur. Kanvas Evim iade adresleri hiçbir zaman karşı ödemeli olarak gönderilen paketleri teslim almaz. İade yapılacak adres: İstiklal Mah. Reşadiye cad. Yelkovan iş merkezi no:8 kat4/198 Kanvas Evim