Soyutrenkli Min E1578237676274

 

Ev aksesuarları konusunda dekorasyon trendleri güncellendikçe İnnovatif seçeneklerde gün yüzüne çıkıyor. Kanvas tablo modelleri de evleri modern çehresiyle sararak renklendiren popüler trendlerden biri. Eviniz ya da ofisiniz hatta belki de işletmeniz son günlerde size; ruhsuz, renksiz hatta kuru görünüyor olabilir. Bu konuda Kanvas Evim sayfalarında yer alan birbirinden ilginç, efektif ve kreatif kanvas tablo modelleriyle mekanlarınızı canlandırmak ve renklendirmek çok kolay.

Tek Aşamalı Ya da Çok Aşamalı Kanvas Tablo Seçenekleri

İster tek parça, isterseniz 3 – 4 bölümden oluşan parçalı kanvas tablo modelleri, bir çok kategori ve tema zenginliğinde Kanvas Evim online sayfalarında erişebileceğiniz modellerdendir. Yanı sıra siparişiniz üzerine kendiniz ve sevdikleriniz için özenle hazırlatabileceğiniz kişisel kanvas tablo modelleri Kanvas Evim’leevlerinize heyecan ve neşe katacak.

Monoton Duvar Aksesuarlarından Kurtulmanın Yolu ‘Kanvas Evim’

Klişe, monoton ve sıradan tabloların ya da çerçevelerin modası çoktan geçti. Şimdilerde herkes mekanlarını ilgi çekici modern ve kreatif kanvas tablo çeşitliliğiyle hareketlendirmeye başladı. Siz de bu trende ayak uydurmak için Kanvas Evim kapılarından içeri girebilir ve kanvas galerisinde fantastik bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Hatta dilerseniz kişisel kanvas reyonundan kendinizin ve sevdiklerinizin eşsiz bir kanvas tablosunu dahi yaratabilirsiniz. ‘En yeniler’ bölümünden innovatif ve popüler kanvas tablo modellerini inceleyerek ev dekorasyonunuza uygun olan kanvas tabloyu seçebilirsiniz. Böylelikle ruhunuza hitap eden, gustonuzu öne çıkaran harika tablolar evinizin ya da ofisinizin duvarlarında yer alacak.

Yüzlerce Farklı Temada Kanvas Tablo Çeşidi

Kanvas Evim sayfalarında galeri/ koleksiyon bölümünden; yiyecek, içecek, manzara, hayvan, 4 parça temalı tüm kanvas tablo modellerini inceleme imkanını bulabileceksiniz. Kanvas evime geldiğinizde; ürünlerin fiyat aralıklarını görmek ve filtrelemek için ‘fiyat aralığı’butonundan yararlanabilir, hemen altta duran ‘tablo boyut’seçeneklerinden istediğinizi seçerek aramalarınızı daraltabilirsiniz. Romantik, klasik, modern, avangart, marjinal ve uhrevi temalı 100’lerce farklı temada kanvas tablo modeli bu sayfalarda gözlerinizin önüne serilecek.

Kişisel Kanvas Kategorisi

Dilerseniz evlerinizin duvarlarının makyajını; kendinizin, çocuklarınızın aile büyüklerinizin, bebeğinizin kısacası sevdiklerinizinresmiyle bezenmiş özel kanvas tablolarla yapabilirsiniz. Bunun için sadece Kanvas Evim kişisel kategorisine girerek kanvas tabloya dönüştürülecek fotoğrafı yüklemeniz yeterli. Tablonuz isteğinize göre; dikey, yatay, kare formatta hazırlanacaktır. Ayrıca ilk alış verişlerinizde%10 indirim imkanı, kredi kartına taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz mailinizi bırakarak kanvas tablo modellerimizle ilgili güncel haberlerden ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

 Evlerinizin gülen yüzü Kanvas Evim ile her şey çok daha muhteşem olacak.